Polska telewizja PolBox.TV na próbę przez 3 dni

W ostatnich latach rynek telewizji internetowych bardzo się rozrasta. Powstało kilka platform, które prześcigają się w swoich ofertach, a jedną z nich jest PolBox.TV, będąca świetnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają na stałe za granicą, lub wiele czasu spędzają w podróżach, a chciałyby mieć stały dostęp do polskiej telewizji. Opcja ta sprawdzi się oczywiście wyłącznie wtedy, kiedy posiadamy dostęp do internetu, ale w dzisiejszych czasach nie jest to chyba już dla nikogo wymóg, którego nie można by spełnić. Programy można oglądać zarówno za pośrednictwem dekodera, jak i też smartfona, tabletu czy komputera. Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do grona odbiorców tv online, lub planujesz zmienić platformę, z której korzystasz, PolBox.TV ma dla Ciebie specjalną ofertę. Otóż przez 3 dni możesz testować polską telewizję internetową za darmo, bez żadnych ograniczeń.

PolBox.TV ‑ przetestuj polską telewizję internetową i zapoznaj się z jej imponującą ofertą polskich filmów online HD

Korzystając z promocji PolBox.TV, przekonasz się szybko, że wachlarz oferowanych usług jest naprawdę szeroki. Nie dość, że otrzymasz dostęp do transmisji na żywo ponad 100 kanałów telewizyjnych i radiowych, ale również do Wideoteki, w której znajdziesz ponad trzy tysiące tytułów polskich filmów online HD, posegregowanych tematycznie według gatunku.

Poza tym w ciągu trzech dni testowania za darmo tej polskiej telewizji przekonasz się, jak wiele użytecznych dla siebie funkcji znajdziesz na samej platformie. Nie sposób tu wymienić wszystkich, ale kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę, jak np. funkcja Multiroom, umożliwiająca korzystanie z telewizji internetowej na trzech urządzeniach jednocześnie, czy chociażby funkcja Opóźnienia Emisji, gdyby naszła Cię ochota obejrzenia konkretnego programu w odpowiednim dla Ciebie czasie.

Telewizja internetowa dla małych i dużych

PolBox.TV jest w stanie zapewnić świetną rozrywkę całej rodzinie. Można tu znaleźć niezliczoną ilość animowanych filmów online HD w języku polskim, przy których doskonale będą bawić się zarówno dzieci, jak i dorośli. Poza tym są też kanały tv, dostępne wyłącznie dla dorosłych. W tym miejscu warto wspomnieć o jeszcze jednej funkcji, z którą warto się zapoznać, a mianowicie Kontroli Rodzicielskiej, która da Ci pewność, że dzieci nie zobaczą nieodpowiednich dla siebie treści.

Комментарии и отзывы
Список улучшений и исправлений Google Play версии 22.15…
Google Play получает новое обновление. Сервисы Google Play версии 22.15 и Play Store версии 30.3 уже дост…
YouTube Music обновит интерфейс плейлиста…
Команда YouTube Music приступила к крупному обновлению пользовательского интерфейса плейлиста в мобильном…
Apple обновила систему мобильных платежей Apple Pay…
Apple обновила Apple Pay, чтобы улучшить защиту от мошенничества для некоторых кредитных карт. Согласно A…
Криптобраузер Opera теперь доступен для iPhone…
К уже известным браузерам Opera и Opera GX для геймеров присоединяется Opera Crypto со встроенным крипток…
Google закрывает устаревшие приложения в Google Play…
Корпорация Google предупредила о грядущих изменениях для устаревших приложений в интернет-магазине Google…
Google Translate позволит сохранять истории переводов…
В Google Translate появится новая функция. Служба Google Translate позволит сохранять историю переводов в…
RuTube обновил фирменное приложение для Smart TV…
Восстановившись после масштабной кибератаки, Rutube выпустила обновленное приложение для Smart TV. В нем …
МегаОбзор
ЭЛ № ФС 77 - 68301. Выходные данные СМИМегаОбзор
Яндекс.Метрика
2006-2022
© MegaObzor